Hakkımızda

Hakkımızda

Sapancavillaları, HelloGroup İnternet Hizmetleri Tic. A.Ş ait bir markadır.

Firmamız A grubu 13228 lisans numaralı TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Acente ünvanımız Besthello Turizm Seyahat Acentesi'dir.

İş ortaklarımızla (villa kiralama acenteleri ve villa sahipleri) koordinasyonlu yürüttüğümüz iletişim bütünlüğü ile 7/24 çağrı merkezimizde tatil danışmanlarımız vasıtasıyla rezervasyon öncesi ve sonrası hayalinizdeki tatile sahip olmanız için sizlere destek vermeye devam ederek, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sayesinde her geçen gün hizmet ağınımızı ve portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz.

Yerinde gördüğümüz birçok Sapanca villası ile İstanbul'dan çok uzaklaşmadan tatil yapmak isteyenlere Sapanca Kiralık Villa seçenekleri ile konforlu bir tatil yapabilirsiniz.. Tüm Sapanca villalarını bir araya toplayarak size planladığınız tatile daha rahat erişebilme imkanı sunuyoruz.

Amacımız sapancavillaları.com ile misafirlerimize tüm sapanca villalarına daha kolay erişim olanağı sağlamak. Yılların tecrübesi ile her zaman yanınızdayız! 

İşleyiş

1) Villanı Beğen: Beğendiğiniz konut için tatil yapmak istediğiniz tarihleri seçin ve rezervasyon talebi gönderin.

2) Rezervasyon İsteği Gönder: Müşteri temsilcilerimiz konutun uygunluğunu kontrol edip, en kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır. Konut; sizin tatil tarihlerinizde müsaitse, ön ödeme yaparak yerinizi ayırtabilirsiniz.

3) Havuzun ve Villanın Tadını Çıkar: Villaya vardığınızda ödemeyi yapıp, tatilin keyfini çıkartın!

 

Villanızı Ekleyin

Villanızı eklediğinizde; metin yazarlarımız, villanızı inceleyip içerik yazacak, sosyal medya hesaplarımız için reklam düzenlenecek, saha ekiplerimiz villayı yerinde kontrol edecek. Doğru fiyata, doğru zamanda kiralamak için elimizden geleni yapacağız.

Villa Ekle