Çağrı Merkezimiz 22:00'a kadar açık!
Çağrı Merkezi
+90216 335 77 91

Hakkımızda

www.sapancavillalari.com HelloGroup İnternet Hizmetleri Tic. A.Ş ait bir markadır.

Firmamız A grubu 13228 lisans numaralı TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Acente ünvanımız Besthello Turizm Seyahat Acentesi'dir.

Sapanca Villaları, tamamı ‘’özel havuzlu’’ villalardan oluşan online rezervasyon sitesidir.

Evinizin konforunda Sapanca’nın yeşillikler içinde doğasında eşsiz bir tatil yapmaya ne dersiniz?

İster korunaklı villalarımızda ister de muhteşem manzaralı göle yakın villalarda tatil yaparak, iş stresinizden uzaklaşabilirsiniz. İstanbul’a yakın olmasıyla misafirlerimiz uzak mesafelere gitmeden, tatillerindeki sınırlı vakti yolda kaybetmektense Sapanca’da Villa Tatilini tercih etmektedir.

Tamamı özel havuzlu olan villalarımızda, güne kuş cıvıltılarıyla uyanıp, tüm gününüzü sadece size ait olan havuzda geçirebilirsiniz.

Sapanca’da Villa Tatili

Bir tatilden beklentiniz ne ise villa tatilinde daha fazlasını bulacaksınız.  Sapanca ve çevresine gezilecek yerleri keşfederek, hamakta dinlenerek, stresinizden kurtulabilir ve villada unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. İster geniş kapasiteli villaları tercih edin isterseniz havuzu korunaklı muhafazakâr villalarımızı tercih edin, villada tatil size çok iyi gelecek. Göle yakın villalarımızda Sapanca Gölü ve çevresinde yürüyüşler yapabilir, muhteşem doğanın güzelliklerine şahit olabilirsiniz.

Sapanca Her Mevsimde Güzel

Yılın her mevsiminde eşsiz anlara tanık olabileceğiniz Sapanca’da şömineli villalarda, Kış ve Sonbahar aylarında şöminenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bahçesi ve havuzu görünmeyen villalarımızın tamamı saha ekibinin onayından sonra yayına açılmaktadır. Bu konudaki hassasiyetinizi biliyoruz ve oldukça titiz davranıyoruz.


Tarihinizi belirleyin, villanızı seçin ve rezervasyon isteği gönderin.

İşleyişimiz :

1) Villanı Beğen:  Beğendiğiniz konut için tatil yapmak istediğiniz tarihleri seçin ve rezervasyon talebi gönderin.

2) Rezervasyon İsteği Gönder: Müşteri temsilcilerimiz konutun uygunluğunu kontrol edip, en kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır. Konut; sizin tatil tarihlerinizde müsaitse, ön ödeme yaparak yerinizi ayırtabilirsiniz.

3) Havuzun ve Villanın Tadını Çıkar: Villaya vardığınızda ödemeyi yapıp, tatilin keyfini çıkartın!

image